Fjolla Krasniqi heq kaçurrelat, vjen me ndryshim total

Fjolla Krasniqi heq kaçurrelat, vjen me ndryshim total
Fjolla Krasniqi heq kaçurrelat, vjen me ndryshim total
Fjolla Krasniqi heq kaçurrelat, vjen me ndryshim total

Është ndër fytyrat që i mungon skenës, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht se para disa kohësh paralajmëroi rikthimin në skenë, tha se do të jetë thjeshtë këngë, jo për qëllim të rikthimit.

Njihej me kaçurrelat e saj të cilat edhe e identifikonin atë, por kësaj here ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik, duke ndërruar frizurën.

Fjolla po duket mahnitëse edhe me flokë të drejta, e cila vërtetë se u pëlqye shumë edhe nga ndjekësit në llogarinë e saj.

Ndroyshimin më së miri e tregon vet fotografia./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/