Festë në familjen e Aida Doçit...

Festë në familjen e Aida Doçit...
Festë në familjen e Aida Doçit...
Festë në familjen e Aida Doçit...

Është këngëtarja e cila për një kohë të shkurtër mori hov të madh në karrierë, duke kënduar këngët e këngëtarëve të njohur në estradë, më bukur se vetë ata, shkruan Kosovarja.

Duke u bazuar në zërin mahnitës, Aida u quajt “kopja më e bukur e origjinales”.

Sot në familjen e saj është një ditë e veçantë, ku babai i saj feston ditëlindjen.

E këngëtarja ka postuar një fotografi të tij dhe një tortë interesante, me të cilën e uron atë.

Fotografia tregon edhe ngjashmërinë që ka këngëtarja me të atin, gjë që mund t vërtetoni edhe vet./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.al/showbiz/