Faton Shoshi zëvendëson Era Istrefin me këtë emër të njohur?

Faton Shoshi zëvendëson Era Istrefin me këtë emër të njohur?
Faton Shoshi zëvendëson Era Istrefin me këtë emër të njohur?
Faton Shoshi zëvendëson Era Istrefin me këtë emër të njohur?

Javë më parë, u konfirmua lajmi se Faton Shoshi më nuk e ka në menaxhim këngëtaren Era Istrefi.

Menaxheri shumë i suksesshëm i artistëve tanë, edhe pse ka ndërprerë bashkëpunimin me Erën, nuk ndalet së punuari me të tjerët, shkruan lajmi.

Madje, përmes disa fotografive që janë postuar në rrjete sociale, dyshohet që tashmë Fatoni ka zëvendësuar Erën me një tjetër artist.

Në Instagramin e tij, ai ka postuar një foto në të cilën shihet edhe Butrinti, ndërsa mbishkrimi i saj është “Duke festuar diçka të re”.

Ky mbishkrim ka shtuar edhe më shumë dyshimet që Butrinti tashmë është pjesë e “Nesër Music”, megjithatë të vërtetën mund ta konfirmojnë vetëm dyshja e lartëpërmendur. 

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/