Eugent Bushpepa së shpejti baba?

Eugent Bushpepa së shpejti baba?
Eugent Bushpepa së shpejti baba?
Eugent Bushpepa së shpejti baba?

​Kjo periudhë është një nga më të rëndësishmet për këngëtarin Eugent Bushpepa, i cili do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion.

Por veç karrierës artistike ai është shprehur në emisionin “Siluete”  rreth faktit që që dëshiron të bëhet baba dhe së shpejti mund të realizohet kjo dëshirë e tij.

“Nuk kemi vënë limite, planet ekzistojnë shpresoj shumë shpejt të kemi një fëmijë,”-u shpreh Genti. 

Këngëtari është prej 7 vitesh në një lidhje me tashmë prej 2 vitesh bashkëjeton me partneren e tij Andian. /Gazeta Express/


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/