Era është kaq tërheqëse me të zeza

Era është kaq tërheqëse me të zeza
Era është kaq tërheqëse me të zeza
Era është kaq tërheqëse me të zeza

Është një nga këngëtaret më atraktive.

Fjala është për Era Istrefin e cila gjithmonë po shkëlqen në secilën fotografi, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ishte e tëra e veshur me të zeza.

Por, forma se si pozoi e nxjerrte Erën aq seksi…

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/