Eni Koçi ua tregon pak si shumë gjoksin fansave!

Eni Koçi ua tregon pak si shumë gjoksin fansave!
Eni Koçi ua tregon pak si shumë gjoksin fansave!
Eni Koçi ua tregon pak si shumë gjoksin fansave!

Që nga lidhja e saj me reperin Genc Prelvukaj, këngëtarja Eni Koçi u bë më se e përfolur nëpër medien online, shkruan “Kosovarja”.

Njëherë flitet për ndarje,e një herë për bashkim, por duket se nuk ka ndarje mes Enit dhe Gencit.

Në foton e fundit Eni duket shumë e bukur. Madje ajo nuk ka nguruar, por për ndjekësit e saj në instagram, ka ekspozuar gjoksin pak si më shumë sonte.

E sigurisht ne ua sjellim këtë foto të Enit që ta shihni. Dhe vendosni ju nëse ajo ka ekspozuar shumë gjoksin apo ndoshta vetëm e ka bërë këtë foto që të duket më e nxehtë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/