Eni Koçi sigurisht se do ta çmend Gencin me këtë pamje...

Eni Koçi sigurisht se do ta çmend Gencin me këtë pamje...
Eni Koçi sigurisht se do ta çmend Gencin me këtë pamje...
Eni Koçi sigurisht se do ta çmend Gencin me këtë pamje...

U përfol shumë për një lidhje të mundshme, por çifti po vazhdon të jap përgjigje neutrale edhe pse gjithçka u konfirmua edhe me fotografi, shkruan Kosovarja.

Një bukuroshe të cilën Genci e kishte përshkruar me “Syt e kaltërt, flokët e bardha” është pikërisht Eni me të cilën ai lansoi duetin shumë të mirëpritur nga publiku.

Eni në çdo paraqitje shfaqet shumë joshëse, duke ndërruar fustanet më moderne, e që të gjitha i shpërndanë edhe në rrjetet sociale.

Ajo është vetëm 22 vjeçe dhe ka arritje të madhe në karrierë, në të cilën u fokusua që nga mosha e vogël.

E nw Çdo postim të saj, është Genci ai i cili nuk heziton të lë pëlqimin, por sigurisht kjo e fundit do ta lë atë gojëhapur./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/