Eni Koçi nuk vesh fare sytjena, ja fotoja që publikon!

Eni Koçi nuk vesh fare sytjena, ja fotoja që publikon!
Eni Koçi nuk vesh fare sytjena, ja fotoja që publikon!
Eni Koçi nuk vesh fare sytjena, ja fotoja që publikon!

Eni Koci është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila komentohet shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shihet veshur me kostum ngjyrë të gjelbër dhe me syze dielli. 

Por ajo që bënë përshtypje është pjesa e lartë ku Eni shihet pa sytjena dhe vetëm me një xhaketë të hapur në të dyja anët.

“Duke pritur verë like this” kishte shkruar Eni në këto imazhe.

Ndryshe, bazuar në këto duket se vera do të jetë shumë e nxehtë me Enin.


Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/