Eni Koçi kaq në formë, ua tregon këmbët tërheqëse

Eni Koçi kaq në formë, ua tregon këmbët tërheqëse
Eni Koçi kaq në formë, ua tregon këmbët tërheqëse
Eni Koçi kaq në formë, ua tregon këmbët tërheqëse

Eni Koci ka kohë që po shfaqet shumë seksi dhe provokuese, transmeton Indeksonline.

E tillë këtë herë është shfaqur në imazhet e publikuara në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim veshur me një xhemper të gjerë dhe të gjatë. 

Aty i duken këmbët provuese dhe fytyra e bukur.

“Koha ime vetëm është siguria e të gjithëve” kishte shkruar Eni në shkrimin bashkangjitur me imazh.

Ndryshe, ajo është motra e këngëtares së njohur të estradës, Greta Koçi.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/