Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbulojë me pak rrjetë

Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbulojë me pak rrjetë
Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbulojë me pak rrjetë
Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbulojë me pak rrjetë

Kohëve të fundit këngëtarja Eni Koçi ka sjell një fotosesion të ‘zjarrtë’.

E si duket imazhet e realizuara nuk janë vetëm ato që kemi parë deri sot por këngëtarja seksi ka ende foto të pa publikuara që po i sjell herë pas here, shkruan lajmi.net

Sot e ka publikuar një foto të re pozë të cilën e ka bërë nga mbrapa dhe është kujdesur të duket seksi duke treguar të pasmet po jo krejtësisht.

Eni e ka dëshmuar se është një femër tërheqëse dhe ta ketë në duart aktualisht e ka fatin Genc Prelvukaj.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/