Engji publikon foto me dy fustana, cili po i rri me bukur!

Engji publikon foto me dy fustana, cili po i rri me bukur!
Engji publikon foto me dy fustana, cili po i rri me bukur!
Engji publikon foto me dy fustana, cili po i rri me bukur!

Këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer Engjellusha Salihu , ka sjellë disa projekte muzikore me tekset interesante dhe tema unike. Ajo është majft aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi Engji ka ndarë disa fotografi profesionale në llogarië e saj në Instagram ku duket shumë bukur dhe mjaft elegante me fustana solemn, shkruan rtv21.

Kujtojmë se këngëtarja erdhi me dy projkete gjatë këtyre muajve, “Vjerra e mirë” është singëlli i saj që po pëlqehet shumë si dhe bashkëpunimi me të ëmën “Dasma e nipit”.

Engjëllusha është duke e shijuar suksesin e këtyre këngëve, për deri sa e ka një verë me plotë angazhime.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/