Engji e bukura e Shyhrete Behlulit ja si u duk sot në ditë pushimi! (Foto)

Engji e bukura e Shyhrete Behlulit ja si u duk sot në ditë pushimi! (Foto)
Engji e bukura e Shyhrete Behlulit ja si u duk sot në ditë pushimi! (Foto)
Engji e bukura e Shyhrete Behlulit ja si u duk sot nu00eb ditu00eb pushimi! (Foto)

Tashmë vëmendja e publikut dhe medieve nuk është e përqendruar vetëm te këngëtarja jonë e madhe dhe e dashur Shyhrete Behluli, shkruan “Kosovarja”.

Ajo iu ka dhënë hapësirë fansave të saj që të interesohen edhe për anëtarët e tjerë të familjes. Konkretisht interes të veçantë po i kushtohet Engjëllushës, vajzës së Shyhertes, ku ajo ka filluar që të merret me muzikë, shkruan “Kosovarja”. 

Engjëlluasha Salihu që në publik ka dal me emrin përkëdhelës Engji, sot për ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale nuk u kursye, ajo hodhi disa foto të cilat do i shihni më poshtë, foto këto që Engji i ka realizuar gjatë qëndrimit të saj te motra e madhe Njomza. 

E në këto foto duket shumë në disponim, ndoshta për faktin se flokët ia ka rregulluar motra./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/