Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto)

Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto)
Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto)
Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit e saj në rrjete sociale foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar pjatën e saj të preferuar. 

Enca ka zbuluar për ndjekësit e saj dhe pjata më e preferuar ishin pikërisht bizelet e gatuara./Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...