Enca Haxhia edhe sonte nuk i ndahet "Photoshopit", por si gjithë dështon!

Enca Haxhia edhe sonte nuk i ndahet
Enca Haxhia edhe sonte nuk i ndahet
Enca Haxhia edhe sonte nuk i ndahet "Photoshopit", por si gjithë dështon!

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është e njohur për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo rrëmbeu sërish vëmendjen e mediave për një set mjaft ‘të nxehtë’ ku shfaqej duke ekspozuar në masë të madhe gjoksin e saj.

Shpesh, ajo ka rënë pre edhe e programit të ‘photoshopit’ në rastet kur e ka përdorur, gjë të cilën mesa duket e ka bërë edhe në foton e fundit.

Në fotografi me gjinjtë e ekspozuar që Enca hodhi pak ditë më parë në Instagram, vërehet se gishtat e këngëtares te telefoni duken pak më të zgjatur se ç’mund të jenë normalisht, shkruan Telegrafi.

Sido që të jetë, ajo duket bukur dhe atraktive në thuajse çdo fotografi që hedh në Internet.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/