Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto)

Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto)
Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto)
Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto)

Modelja shqiptare, Almeda Abazi e cila jeton dhe vepron në Turqi, po qëndron në Shqipëri.

Me të arritur në vendlindje, ajo shpërndau imazhet e para nga vendi, duke u shprehur shumë e lumtur, shkruan lajm.net.

Almeda sot vizitoi varrin e babait dhe shpërndau një imazh në të cilin shkroi “Urime dita e baballarëve”.

Në një intervistë dhënë për një medium shqiptar, Almeda pati deklaruar se pas vdekjes së babait, ka qenë shumë e thyer dhe ka vendosur të largohet në Turqi, bashkë me nënën dhe motrën.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/