Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto)

Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto)
Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto)
Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto)

Modelja shqiptare, Almeda Abazi e cila jeton dhe vepron në Turqi, po qëndron në Shqipëri.

Me të arritur në vendlindje, ajo shpërndau imazhet e para nga vendi, duke u shprehur shumë e lumtur, shkruan lajm.net.

Almeda sot vizitoi varrin e babait dhe shpërndau një imazh në të cilin shkroi “Urime dita e baballarëve”.

Në një intervistë dhënë për një medium shqiptar, Almeda pati deklaruar se pas vdekjes së babait, ka qenë shumë e thyer dhe ka vendosur të largohet në Turqi, bashkë me nënën dhe motrën.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në