Emliy Ratajkovski pozon e zhveshur, kështu "bombardon" Instagramin modelja

Emliy Ratajkovski pozon e zhveshur, kështu
Emliy Ratajkovski pozon e zhveshur, kështu
Emliy Ratajkovski pozon e zhveshur, kështu "bombardon" Instagramin modelja

​Modelja e njohur ruse, Emrata Ratajkowski është ndër me të kërkuarat dhe më të famshmet në botë.

Kjo për shkak të linjave trupore seksi që gëzon Emrata, shkruan Indeksonline.

Sot, ajo ka vendosur ta ‘ndez’ rrjetin social Instagram. Tërësisht e zhveshur ajo ka pozuar para kamerës.

Ndryshe, Emrata është 26 vjeçare dhe është ndër femrat me seksi./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/