Emina, një lule mes lulesh

Emina, një lule mes lulesh
Emina, një lule mes lulesh
Emina, një lule mes lulesh

Modelja e famshme botërore, Emina Cunmulaj aktualisht është në pritjen e fëmijës së dytë.

Këtë ndjenjë ajo është duke e shijuar maksimalisht, shkruan Indeksonline.

Emina ka publikuar një fotografi e rrethuar me lule, duke prekur me dorë barkun e saj të fryrë. 

Ndonëse nuk ka vënë aspak grim, ajo po duket e këndshme.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/