Elvana vjen kaq e ëmbël teksa ushtron balet

Elvana vjen kaq e ëmbël teksa ushtron balet
Elvana vjen kaq e ëmbël teksa ushtron balet
Elvana vjen kaq e ëmbël teksa ushtron balet

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka publikuar në Instagram një seri fotosh bardh e zi ku shfaqet sëbashku me trupën e baletit të Albi Nakos.

Në këto foto ajo dukej më në formë se kurrë, ndërkohë që ka treguar gjithashtu edhe dashurinë e saj për kërcimin.

Në klipin e saj “Ku vajti” Elvanën e shohim mjaft të zhdërvjellët ndaj koreografisë dhe hapave të kërcimit./Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/