Elvana Gjata përballet me një situate të pakëndshme në Milano! Ja çka i vodhën

Elvana Gjata përballet me një situate të pakëndshme në Milano! Ja çka i vodhën
Elvana Gjata përballet me një situate të pakëndshme në Milano! Ja çka i vodhën
Elvana Gjata përballet me një situate të pakëndshme në Milano! Ja çka i vodhën

Këngëtarja Elvana Gjata ka kaluar disa ditë në Milano të Italisë e shoqëruar me mikun e saj Valdrin Sahitin.

Mirëpo diçka nuk ka shkuar mbarë dhe këngëtares së njohur i ndodhi krejt e papritura, shkruan lajmi.net

Asaj i vodhën pasaportën dhe ishte Valrin Sahiti ai që e bëri të ditur një gjë të tillë nëpërmjet publikimit të një Instastory ku edhe e ka ngushëlluar.

”Kemi diçka nga vjedhja e pasaportës, Elvana Gjata ngushëllime” ka shkruar Valdrini.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/