Elvana Gjata i’a bën ‘terr’ mashkullit që e ka në krahë për këtë Shën Valentin

Elvana Gjata i’a bën ‘terr’ mashkullit që e ka në krahë për këtë Shën Valentin
Elvana Gjata i’a bën ‘terr’ mashkullit që e ka në krahë për këtë Shën Valentin
Elvana Gjata i’a bën ‘terr’ mashkullit që e ka në krahë për këtë Shën Valentin

E keni parë joshëse e besa edhe provokuese shpesh-herë, por më tepër se kaq nuk mund të vinte Elvana Gjata, shkruan Kosovarja.

Këto ditë këngëtarja lansoi albumin me këngë të cilat morën si shpërblim pëlqimin e pafund nga adhuruesit e flaktë të saj.

Kur flitet për jetën e saj private, po e mban të mbyllur aq hermetikisht sa nuk po lë as hapësirë dyshimi për krijimin e ndonjë lidhjeje.

Ndërsa sot, kur mbase mund të pritej ndonjë lëvizje në aspektin sentimental, ndonjë dhuratë apo diçka e tillë, Elvana befason me postimin që bëri.

Përkrah komedianit shqiptar Ermal Mamaqi shfaqet më e nxehtë se kurrë, e veshur si një damë, në të zeza dhe në pozën e realizuar si asnjëherë tjetër e shohim të ‘thyhet’ në mes.

Por, sërish për kah bukuria mbetet e veçantë dhe e parezistueshme.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/