Eliza Hoxha e qon fustanin në mes të sheshit (Foto)

Eliza Hoxha e qon fustanin në mes të sheshit (Foto)
Eliza Hoxha e qon fustanin në mes të sheshit (Foto)
Eliza Hoxha e qon fustanin në mes të sheshit (Foto)

Këngëtarja prishtinase Eliza Hoxha, ndonëse i ka kaluar të 40-tat, mbetet shumë cool. Eliza kujdeset që përherë të shfaqet me stil, shkruan "Kosovarja".

Në foton e fundit, Eliza paraqitet ndryshe, por padyshim këndshëm.

Një ngritje e lehtë fustani në mes të sheshit, duket gjest adoleshentesh, por Elizes i shkon, shkruan "Kosovarja".

"Nice", kishin me thonë tinejxherat./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...