Elitës i ‘zhduket’ gjoksi, i del dhjami

Elitës i ‘zhduket’ gjoksi, i del dhjami
Elitës i ‘zhduket’ gjoksi, i del dhjami
Elitës i ‘zhduket’ gjoksi, i del dhjami

Njihet si një nga prezantueset më të bukura.

Por, e tillë Elita Rudi është vetëm në fotografitë që i publikon vet, duke mos harruar faktin se shpesh është kritikuar për përdorim të shpeshtë të fotoshopit, shkruan lajmi.net.

Ajo kohë më parë ka publikuar një fotografi ku shihet në një dasmë dhe gjoksi i madh bëri që të flitet shumë për të.

Por, në fakt, Elita nuk ka një gjoks aq të madh.

Në një foto që e ka hedhur një shoqe e saj, prezantuesja shihet se kishte një gjoks me të rrafshët, madjet anash i kishte dal dhjami, duke mos dukur aspak seksi!

Nëse i krahasojmë dy fotot më poshtë, do e shohim se si duket ajo në të vërtetë!

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/