Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)

Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)
Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)
Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)

Prezantuesja Elita Rudi ka publikuar fotografi nga fotosesioni i saj më i ri.

Rudi është paraqitur në rolin e një kuzhiniereje, ku dhe duket shumë seksi, shkruan Indeksonline.

“Kush po don picë”, ka shkruar ajo përbri fotos.

E ju që jeni të interesuar..., lirisht mund ta kontaktoni atë!

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...