Elita Rudi dhe Gjiko duken kaq romantik për Shën Valentin

Elita Rudi dhe Gjiko duken kaq romantik për Shën Valentin
Elita Rudi dhe Gjiko duken kaq romantik për Shën Valentin
Elita Rudi dhe Gjiko duken kaq romantik pu00ebr Shu00ebn Valentin

Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë momentet më të mira të lidhjes së tyre.

Çifti i famshëm, me rastin e ditës së të dashuruarve kanë reflektuar plotë dashuri e pozitivitet.

Është Elita ajo e cila ka publikuar një fotografi kaq të bukur në llogarinë e saj në Instagram.

“Romeo im”, ka shkruar ajo përbri fotografisë. /Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/