Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik

Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik
Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik
Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë çifti më simpatik në estradë.

Këto ditë, dyshja është larguar nga angazhimet e përditshme dhe po pushojnë në ishullin Maldive, shkruan lajmi.net.

Nga atje, Elita dhe Gjiko po sjellin vazhdimisht fotografi të reja në të cilat tregojnë se po kalojnë momente të paharruara atje.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet joshëse e veshur me bikini dhe me një minifund.

Ajo që u bie në sy të gjithëve është komenti i Gjikos, që të bën të qeshësh me lot, “Foto by tarzan @gjikotheflyboy”, ka shkruar reperi në komentin lënë sipër fotografisë së të dashurës së tij.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/