Elena Lika "ndez" rrjetin me imazhet e saj nga pushimet...

Elena Lika
Elena Lika
Elena Lika "ndez" rrjetin me imazhet e saj nga pushimet...

Tashmë rrjetet sociale po vërshojnë nga fotografi të ‘nxehta’ të postuara nga pushimet verore e vende ekzotike.

Sigurisht janë femrat ato që bien në sy, teksa ekspozojnë linjat trupore.

Edhe modelja shqiptare Elena Lika, vjen e tillë në fotografinë e saj të fundit të postuar në llogarinë Instagram.

Me bikini, e shtrirë afër një pishine ajo duket fantastike dhe tejet seksi./Indeksonline

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/