Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu

Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu
Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu
Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu

Sot në familjen Fejzullahu duket se është një ditë e veçantë.

Së paku kështu mund të thuhet nëse bazohemi në publikimet e fundit që kanë bërë në rrjetet sociale.

Me një veshje elegante dhe aspak të zakonshme, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Ermal Fejzuallu duket mjaft bukur si dhëndër.

Shkojme me ni Selfie ????
A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on


Edhe bashkëshortja e Ermalit, Ariana duket për mrekulli në një fustan të zi dhe me një fiongë.

Ani pse kanë zgjedhur të ndajnë fotografi me ndjekësit e tyre, treshja nuk kanë zbuluar se çfarë rasti kanë në familjen e tyre.

Ndryshe, këngëtarët janë duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikojnë gjatë muajve të ardhshme.

????
A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on


Kujtojmë se babë e bir kanë kaluar sëbashku edhe pushimet verore në qytetin piktoresk kroat, Dubrovnik.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/