Egzona e bekuar me një burrë si Albatriti, ja çfarë i dhuroi për Shën Valentin!

Egzona e bekuar me një burrë si Albatriti, ja çfarë i dhuroi për Shën Valentin!
Egzona e bekuar me një burrë si Albatriti, ja çfarë i dhuroi për Shën Valentin!
Egzona e bekuar me një burrë si Albatriti, ja çfarë i dhuroi për Shën Valentin!

Egzona Brahimaj e Albatrit Muqiqi janë bërë çift i pazëvendësueshëm për kah vëmendja që marrin nga shtypi rozë, shkruan Kosovarja.

Postimet e Egzonës po marrin aq vëmendje falë aktivitetit të saj në rrjete sociale, ku po shfaqet përherë e më e bukur, madje edhe tejet elegante kur provokon fustanet e atelisë së saj.

Derisa, Albatriti si bashkëshort i saj si figurë publike, përflitet më pak krahasuar me Egzonën, por këtë herë postimi i bërë i përfshinë që të dy.

Sot, 14 shkurti e shënuar si data e të dashuruarve, nuk u harrua as nga dyshja në fjalë.

Më saktësisht, ishte Albatriti ai që tregoi kujdes ndaj Egzonës me një dhuratë mjaft të veçantë.

Një trëndafil i kuq, që mbante emrin e Egzonës poshtë tij, është vërtetë i çmuar dhe një dhuratë e rrallë.

/Kosovarja/


Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/