Edona i zbulon talentin tjetër vëllait... kaq bukur luan me piano Milot Llalloshi

Edona i zbulon talentin tjetër vëllait... kaq bukur luan me piano Milot Llalloshi
Edona i zbulon talentin tjetër vëllait... kaq bukur luan me piano Milot Llalloshi
Edona i zbulon talentin tjetër vëllait... kaq bukur luan me piano Milot Llalloshi

​Ata janë mjaft të talentuar në muzikë dhe këtë e kanë dëshmuar ndër vite.

Edona dhe Milot Llalloshi ka disa ditë që po qëndrojnë në Zvicër, atje ku po argëtojnë shqiptarët me mbrëmje të shumta muzikore, shkruan Kosovarja.

Ditën e sotshme si duket Edona e ka shfrytëzuar për të shëtitur bashkë me Milotin, e cila edhe ka postuar një pamje interesante në rrjetin social Instagram.

Ajo e ka publikuar një video ku shihet Miloti duke luajtur në piano, i cili i krijon disa tinguj me të vërtetë të lezetshëm.

Për më shumë, shikojeni videon më poshtë. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/