Edona e “kall” dasmën në Canada! (Video)

Edona e “kall” dasmën në Canada! (Video)
Edona e “kall” dasmën në Canada! (Video)
Edona e u201ckallu201d dasmu00ebn nu00eb Canada! (Video)

Edona Llalloshi është duke qëndruar në Canada, shkruan “Kosovarja”.

Ku nga atje ajo po hedh foto dhe video të ndryshme nga atmosfera që është duke e krijuar në një dasmë shqiptare në Toronto të Kanadasë. 

Ne ua sjellim një video të atmosferës së kësaj dasme ku aty shihet Edona duke e “kall” atmosferën./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/