Edhe pse shtatzënë Zaimina nuk ka të ndalur! Ja sa bukur duket sonte

Edhe pse shtatzënë Zaimina nuk ka të ndalur! Ja sa bukur duket sonte
Edhe pse shtatzënë Zaimina nuk ka të ndalur! Ja sa bukur duket sonte
Edhe pse shtatzënë Zaimina nuk ka të ndalur! Ja sa bukur duket sonte

Tashmë është konfirmuar edhe nga vet Zaimina Vasjari se ajo është në një pritje të ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Zaimin edhe pse shtatzënë ajo ende po duket mirë me vijat trupore, dhe nuk është shëndoshur shumë.

Sot gjatë ditës ajo kishte nda një foto me ndjekësit e saj në instastory, ku shihej se ishte duke ngrënë ushqim. Dhe me këtë rast kishte bërë këtë foto “selfie”, e që në të dukej shumë bukur.

Duket se Zaimina prej se ka mbetur me barrë po ka të ftohtë, se me xhemper nuk na ka ndodh që ta shohim këngëtaren Vasjari./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/