Edhe pse nënë, nusja e Hetemit e ka trupin si ‘peshk’, tregon ajo si e arrin këtë...!

Edhe pse nënë, nusja e Hetemit e ka trupin si ‘peshk’, tregon ajo si e arrin këtë...!
Edhe pse nënë, nusja e Hetemit e ka trupin si ‘peshk’, tregon ajo si e arrin këtë...!
Edhe pse nënë, nusja e Hetemit e ka trupin si ‘peshk’, tregon ajo si e arrin këtë...!

Fisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar...

Së fundmi ai është bërë edhe më i dashur me rolin e dij t˫`Hetemit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Fisniku është i martuar me modelen e njohur seksi, Dhurata Lipovica të cilën shfaqen gjithmonë shumë të dashuruar.

Edhe Dhurata është përgjigjur në disa pyetje, por ajo që ishte qesharake, “Çka han që e ki trupin si peshk”, njëjtë i është përgjigjur edhe Dhurata.

“Peshqi”- ka shkruar ajo.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/