Edhe pse Justin u fejua, Selena Gomez vazhdon të...

Edhe pse Justin u fejua, Selena Gomez vazhdon të...
Edhe pse Justin u fejua, Selena Gomez vazhdon të...
Edhe pse Justin u fejua, Selena Gomez vazhdon të...

Fejesa e tij me Hailey Baldwin i çuditi të gjithë.

Me siguri edhe vetë Selenën.

Kishte vetëm pak muaj që kënëgtari u nda sërish nga dashuria e tij e parë me të cilën dukej aq i dashuruar, për t’u lidhur me një nga ish-et e tij.

Por jo vetëm kaq.

Ai mori vendimin për t’i propozuar asaj fejesë. Pas kësaj, e gjithë vëmendja u përqëndrua edhe tek Selena, për të parë reagimin e saj.

Edhe pse burime pranë saj pohonin se nuk ndihej aspak keq dhe u uronte atyre më të mirat, sërish kishte nga ata që dyshonin.

Por kësaj pauze, ajo sot ‘u bë e gjallë’ në Instagramin e saj. Selena postoi një nga fotot nga reklama e PUMA-s, krah së cilës shkruan: Duke marrë një pozë.

Kjo nënkupton se ajo vertët nuk do t’ia dijë më për Justin, ose ky postim ëhstë një ‘diss’ për Hailwyn e cila është modele.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/