Edhe në trenerka, Beatrix Ramosaj vjen kaq provokuese

Edhe në trenerka, Beatrix Ramosaj vjen kaq provokuese
Edhe në trenerka, Beatrix Ramosaj vjen kaq provokuese
Edhe në trenerka, Beatrix Ramosaj vjen kaq provokuese

​Ani pse po i mungon fansave dhe skenës muzikore, Beatrix Ramosaj është tejet aktive në rrjete sociale.

Natyrale, plot stil e atraktive, Beatrix vjen në çdo foto që publikon, shkruan Indeksonline.

Së fundmi bukuroshja nga Kosova që jeton në Tiranë, ka postuar një fotografi teksa shfaqet joshëse në trenerka.

Ndryshe ‘Pa ndjenjë’ është projekti i fundit i këngëtares e cila e solli para 10 mujave.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/