Edhe kjo këngëtare akuzohet për kopjim

Edhe kjo këngëtare akuzohet për kopjim
Edhe kjo këngëtare akuzohet për kopjim
Edhe kjo këngëtare akuzohet për kopjim

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift është akuzuar për plagjiaturë menjëherë pasi ka publikuar këngën e re.

“Dilacate” është konsideruar e vjedhur nga reklama e një parfumimi në vitin 2012.

Klipi i këngës është shumë interesant, duket e bërë këngëtaren të kuptoj që është e padukshme. E në këtë moment ajo fillon të bëhet vetvetja.

Kurse sa i përket akuzave ajo nuk ka bërë as edhe një koment./Indeksonline/ 

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/