Edhe kësaj radhe Besa Gashi shfaqet shumë elegante (Foto)

Edhe kësaj radhe Besa Gashi shfaqet shumë elegante (Foto)
Edhe kësaj radhe Besa Gashi shfaqet shumë elegante (Foto)
Edhe kësaj radhe Besa Gashi shfaqet shumë elegante (Foto)

Ish miss Kosova Besa Gashi duket se edhe për shumë vite nuk do ta lëshoj fronin e bukurisë, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite që nga zgjedhja e saj si miss Kosova, Besa Gashi edhe sot e kësaj dite vazhdon ta ketë po të njëjtën pamje, madje edhe pasi që është bërë nënë ajo ka linja trupore në nivelin e lakmueshëm nga shumë femra tjera.

Së fundmi Besa ka qenë në një aheng familjar me bashkëshortin e saj Albert Krasniqin, këtë e supozojmë duke u bazuar në atmosferën që shihet në fotot që ajo i ka hedh nëpër rrjetet sociale.

Në këto foto shihet Besa e veshur me një fustan të bukur i cili ia përshkon trupin bukuroshes. Dhe janë linjat e saj trupore që flasin më mirë dhe më saktë se si e mban ajo vetën.

Ndërsa në anën tjetër shihet bashkëshorti i saj i veshur me këmishë të bardhë, një kombinim të lezetshëm e kanë bërë çifti Krasniqi./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/