Edhe Albani me nuse dhe fëmijë në pushime, kaq bukur po duket Fjolla

Edhe Albani me nuse dhe fëmijë në pushime, kaq bukur po duket Fjolla
Edhe Albani me nuse dhe fëmijë në pushime, kaq bukur po duket Fjolla
Edhe Albani me nuse dhe fëmijë në pushime, kaq bukur po duket Fjolla

Alban Mehmeti është ndër këngëtaret më të dashur për publikun.

Ai njihet për këngët e tij të suksesshme e sidomos baladat, shkruan ORAinfo.

Albani është shumë aktiv në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ai së bashku me familje ka shkuar në pushime, nga ku po bëjnë postime të shumta.

Edhe sot kanë publikuar një foto e gjithë familja së bashku e si gjithmonë vëmendja është tek Fjolla, nusja e Albanit.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/