E zezë dhe kaq e dobët, ja si duket pamja e vërtetë e Gulseren

E zezë dhe kaq e dobët, ja si duket pamja e vërtetë e Gulseren
E zezë dhe kaq e dobët, ja si duket pamja e vërtetë e Gulseren
E zezë dhe kaq e dobët, ja si duket pamja e vërtetë e Gulseren

Nurgul Yesilcay për aq kohë sa ishte prezente në ekranin turk, u citua çdo herë për bukurinë dhe pamjen që ka ajo, përcjell ORAinfo.

Aktorja turke është në maje të karrierës me pjesëmarrjen e saj në serialet më të famshme aktuale.

Ajo u bë e njohur si Gulseren për shqiptarët e pasionuar pas serialeve dhe jeta e saj private shuan kureshtjen edhe të këtij publiku të Ballkanit.

Vetë aktorja ka publikuar një foto ku duket pa grim dhe aspak në formë e që tregon pamjen e saj reale pa grimosje.

Ja si duket ajo.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/