E veshur në të kaltër, pothuajse duke u zhveshur...kështu shfaq format “bombastike” Elita Rudi

E veshur në të kaltër, pothuajse duke u zhveshur...kështu shfaq format “bombastike” Elita Rudi
E veshur në të kaltër, pothuajse duke u zhveshur...kështu shfaq format “bombastike” Elita Rudi
E veshur në të kaltër, pothuajse duke u zhveshur...kështu shfaq format “bombastike” Elita Rudi

​Është ndër prezantueset më të përfolura në Kosovë dhe jo vetëm.

Elita Rudi nuk ka të ndalur sa i përket paraqitjeve të saj super tërheqëse, e cila njëjtë ka vepruar edhe sot, shkruan Kosovarja.

Prezantuesja e dashur për publikun nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo sot na vjen më ndryshe. E veshur me xhinse dhe këmishë të kaltër, Elita është kombinuar aq bukur duke e vënë një kapelë sportive.

Shikojeni më mirë vet. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/