E veshur me të kuqe dhe me një frizurë interesante, Gylsereni do të iu lë pa frymë me pamjen e saj

E veshur me të kuqe dhe me një frizurë interesante, Gylsereni do të iu lë pa frymë me pamjen e saj
E veshur me të kuqe dhe me një frizurë interesante, Gylsereni do të iu lë pa frymë me pamjen e saj
E veshur me të kuqe dhe me një frizurë interesante, Gylsereni do të iu lë pa frymë me pamjen e saj

Aktorja turke Nurgul Yesilcay apo e njohur për publikuar shqiptar si “Gylsereni”, nga seriali turk “Fatet e Kryqëzuara”, është shfaqur shumë unike.

Gylseren”, mbetet një nga aktoret turke më e pëlqyer edhe nga shqiptarët.

Më e ëmbël dhe sensuale se kurrë vjen në imazhin e fundit, aktorja turke Nurgul

Dhe këtu qëndron arsyeja, e ‘përndjekjes’ nga syri medial, në çdo të dytin hap që bën aktorja.

Ajo ishte shumë e guximshme për t’u shfaqur nudo në njërin nga episodat e serisë ku kishte rolin kryesor.

Së fundmi bukuroshja turke shfaqet me një fustan me ngjyrë të kuqe te hapur me një rrip që ia thekson dukshëm linjat trupore, e benë që aktorja të duket mjaft joshëse./OraVip

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/