E pyesin se sa kërkon për të kënduar në dasmë, kjo është përgjigja e Vjollca Haxhiut

E pyesin se sa kërkon për të kënduar në dasmë, kjo është përgjigja e Vjollca Haxhiut
E pyesin se sa kërkon për të kënduar në dasmë, kjo është përgjigja e Vjollca Haxhiut
E pyesin se sa kërkon për të kënduar në dasmë, kjo është përgjigja e Vjollca Haxhiut

Ajo është ndër këngëtaret më të kërkuara në ahengje dhe mbrëmje muzikore.

Vjollca Haxhiu momentalisht mbetet ndër këngëtaret më aktive në muzikë, e cila së fundmi ka publikuar edhe bashkëpunimin me Medën “Ja une ja ti”, duke mbledhur mbi 2.3 milionë shikime për një javë, shkruan Kosovarja.

Ajo është aktive edhe në rrjetin social Instagram, ku shpesh herë publikon pamje nga aktivitetet e saj si dhe nga jeta personale.

Në postimet e fundit ajo i është përgjigjur shumë pyetjeve nga adhuruesit e saj, teksa dikush e ka pyetur se sa kërkon ajo për një dasmë.

Duke mos treguar shifra, vetëm duke qeshur me “emoji”, kështu ka reaguar këngëtarja. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/