E pyesin pse u martove me maqedon, befason Adelina: Nuk ishte perzgjedhja ime...

E pyesin pse u martove me maqedon, befason Adelina: Nuk ishte perzgjedhja ime...
E pyesin pse u martove me maqedon, befason Adelina: Nuk ishte perzgjedhja ime...
E pyesin pse u martove me maqedon, befason Adelina: Nuk ishte perzgjedhja ime...

Adelina Tahiri tashmë është në muajt e fundit të shtatzanisë.

Martesa e saj me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjoza Markov bëri bujë të madhe në gjithë mediat, shkruan lajmi net.

Kjo ngase çifti kanë diferencë të madhe në moshë e madje bashkëshorti i saj me prejardhje, nuk është shqiptar.

E pyetur nga fansat se a nuk kishte ndonjë mashkull shqiptar që është martuar me maqedon, kështu përgjigjet Tahiri: “S’ishte përzgjedhja ime ashtu deshti Zoti:) dhe jam shumë e lumtur..”.

Nga ana tjetër, ajo do sjell në jetë fëmijën e parë në fund të muajit gusht. 

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/