E patë me kaçurrela, por a do ta njihni rejën e Remzies në këtë stil?

E patë me kaçurrela, por a do ta njihni rejën e Remzies në këtë stil?
E patë me kaçurrela, por a do ta njihni rejën e Remzies në këtë stil?
E patë me kaçurrela, por a do ta njihni rejën e Remzies në këtë stil?

Emri i saj vazhdon të jetë ndër më të përmendurit e titujve rozë, shkruan Kosovarja.

Me thjeshtësinë dhe stilin mahnitës, fotografitë që ndanë në rrjetet sociale marrin shumë pëlqime nga ndjekësit e shumtë.

Që nga fillimi që u mor vesh se po bëhet reja e këngëtares së njohur, publiku u fokusua në pamjen dhe po ashtu ngjashmërinë që ka me familjen e të fejuarit.

Kaçurrelat natyrale janë ato të cilat më së miri e identifikojnë Gëzimen, të cilën ndoshta me ndonjë stil tjetër nuk do ta kishit njohur apo paramenduar.

Imazhi në vazhdim tregon sa ndryshe duket ajo me flokë të lidhura, por gjithsesi e mahnitshme./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/