E papritura sapo ndodhi mes Endritit dhe Dritës

E papritura sapo ndodhi mes Endritit dhe Dritës
E papritura sapo ndodhi mes Endritit dhe Dritës
E papritura sapo ndodhi mes Endritit dhe Dritës

Ishte 31 Dhjetori i vitit 2016 kur portali Prive, bazuar në burime të sigurta dhe kredibile raportoi mbi lidhjen e djalit të Presidentit Thaçi.

Endriti, i cili deri në atë moment nuk njihej për këtë pjesë, papritmas u shndërrua në trendin e ri të portaleve për të cilat mjaftonte një pëlqim i ri për t’u bërë lajm.

Nga ky i fundit dhe protagonistja tjetër, Drita Stublla, për të cilën Prive.al raportoi se është tash e një kohë e dashura nuk pati asnjë reagim.

E tek gati dy javë më pas, kanë nisur hapat e parë të zyrtarizimit të lidhjes.

Në një prej fotografive të fundit të Endritit, Drita për të parën herë ka komentuar duke i lënë një hapësirën e komenteve një zemër.

Ndryshe, dy të rinjtë janë diku rreth moshës 18-19 vjeçare por duket se dashurinë e për njëri-tjetrin e kanë të madhe. Mbetet të shihet se sa do t’i rezistoj kohës kjo lidhje e re por shumë e komentuar. /Prive/


Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/