E pabesueshme si e quan veten Bebe Rexha!

E pabesueshme si e quan veten Bebe Rexha!
E pabesueshme si e quan veten Bebe Rexha!
E pabesueshme si e quan veten Bebe Rexha!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale.

Madje nga atje, sot ka zgjedhur të falënderoj miket e saj të ngushta që i qëndrojnë pranë dhe e ndihmojnë.

Këtë e ka bërë përmes një fotografie ku shihet me miket e saj, teksa po përqafohen.

“Jam shumë “lavire” ndonjëherë dhe ato më duam shumë e më ndihmojnë, dhe unë i dua shumë ato. Shokët janë kaq të rëndësishëm” ka shkruar Bebe.

Ndryshe, Bebe Rexha shquhet si njëra ndër artistet më pa komplekse dhe afërsinë që ka me njerëzit.


Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/