E pa besueshme si e quan Robert Berisha Tunen (Foto)

E pa besueshme si e quan Robert Berisha Tunen (Foto)
E pa besueshme si e quan Robert Berisha Tunen (Foto)
E pa besueshme si e quan Robert Berisha Tunen (Foto)

Kur ishte muzikantë, në plan të dytë, nuk është se i jepej rasti për të folur kudo e për gjithçka, shkruan "Kosovarja".

Ndërkaq tani Robert Berisha është shumë aktiv në botën vizive, duke treguar më shumë për karrierën, jetën private e edhe për shumë gjëra të tjera.

Në një intervistë të kohë e të fundit, Berisha është pyetur edhe në lidhje me raportin e tij dhe të Nores me Tunen.

Roberti ka thënë se Tunen e njeh moti dhe se e respekton si kolege, duke mos e përmendur asnjëherë fjalën "kunatë" ose "familjare", shkruan "Kosovarja".

Ndër tjerash, Roberti tha: "Unë e Nora Tunen e kemi kolege"./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/