E pa besueshme si e quan Robert Berisha Tunen (Foto)

E pa besueshme si e quan Robert Berisha Tunen (Foto)
E pa besueshme si e quan Robert Berisha Tunen (Foto)
E pa besueshme si e quan Robert Berisha Tunen (Foto)

Kur ishte muzikantë, në plan të dytë, nuk është se i jepej rasti për të folur kudo e për gjithçka, shkruan "Kosovarja".

Ndërkaq tani Robert Berisha është shumë aktiv në botën vizive, duke treguar më shumë për karrierën, jetën private e edhe për shumë gjëra të tjera.

Në një intervistë të kohë e të fundit, Berisha është pyetur edhe në lidhje me raportin e tij dhe të Nores me Tunen.

Roberti ka thënë se Tunen e njeh moti dhe se e respekton si kolege, duke mos e përmendur asnjëherë fjalën "kunatë" ose "familjare", shkruan "Kosovarja".

Ndër tjerash, Roberti tha: "Unë e Nora Tunen e kemi kolege"./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/