E pa besueshme sa e ka ndryshuar ky grim Violeta Kajtazin

E pa besueshme sa e ka ndryshuar ky grim Violeta Kajtazin
E pa besueshme sa e ka ndryshuar ky grim Violeta Kajtazin
E pa besueshme sa e ka ndryshuar ky grim Violeta Kajtazin

E, kush se njeh Violeta Kajtazin? Ajo është një ndër zërat e njohur të muzikës popullore.

Violeta është mjaftë e pranishme në projekte të ndryshme, por edhe në media, duke dhënë intervista e duke folur për muzikën dhe jetën e saj, shkruan "Kosovarja".

Këngëtarja pas disa humbjesh të mëdha në jetën e saj, tani i është rikthyer muzikës, për ta bërë më të mirën, për ta dhënë maksimumin.

Violeta është e pranishme në disa prej projekteve të vitit të ri me këngë të reja e të bukura, shkruan "Kosovarja".

Siç mund ta shihni nga fotot, ajo po duket mjaftë bukur. Me këtë grim profesional, Violeta Kajtazi po shfaqet ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Dihet që këngëtarja përherë është munduar të jetë minimaliste në stil dhe grim./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/