E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (Foto)

E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (Foto)
E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (Foto)
E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha (Foto)

Patrisi dhe Tuna duken të dashuruar deri në vesh.

Rrallë kemi parë çifte të estradës duke e shfaqur kaq shumë dashurinë, shkruan "Kosovarja".

Epo, dashuria duhet shfaqur, se fundja është ndjenja më e bukur që ekziston.

Sot, Patrisi edhe një herë e ka konfirmuar se ka ndjenja të forta për bashkëshorten e tij, shkruan "Kosovarja".

Këtë gjë e ka treguar edhe derisa ishin tek pediatrja e Tianit./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/